3M GRUP

1999’dan itibaren

3M GRUP TAHRİÇESİ


Temelleri 1999 yılında atılan şirketimiz iş güvenliği , çevre düzenleme ve teknoloji alanlarında müşterilerİmize hızlı, kaliteli ve profesyonel çözüm sunmak amacıyla kurulmuştur.
 ICCERT markasıyla başladığımız yolculuğumuza bize güvenen markalarımızla birlikte yıllardır edindiğimiz tecrübe ve yeteneklerimizi de birleştirerek 3MGARDENCARE markasını peyzaj alanında kurduk.3MTMGD ile tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı yapmakta ve akademimizde bu alanda eğitim vermektedeyiz.3MSAGLIK ile mobil tarama aracımız ile sağlık hizmetlerimize devam etmekteyiz. Birçok alanda faaliyet göstermemiz bizleri bir çok konuda tecrübe sahibi yapmıştır.Bu bilgi ve birikimlerimizi en iyi şekilde müşterilerimize aktarmaya çalışmaktayız.
Şirketimiz müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı anlayışı kendisine şiar edinmiş olup, projeye planlama safhalarına verdiği önemle zaman ve kalite beklentilerinde müşteri isteklerine en uygun çözümleri üretme konusunda tecrübelidir. verdiğimiz hizmet esnasında süreçlerin kontrolü en üst düzeyde yapılmakta olup, her adımda müşteri denetimine açık olarak yapmaktayız.
3M GRUP

 

MİSYON


Mühendislik, sağlık, peyzaj, danışmanlık ve belgelendirme konularında yenilikçi uygulamalar ile ülke kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak sektör ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap vermektir.

7
2
1
5
3M TMGD - Logo
4